סדנאות ומפגשים

סדנת שי אר פה.jpg

הינכם מוזמנים לסדנת צ'י-קונג בנושא:
תריסר התנועות להזנת החיים

Daoyin yangsheng gong SHI ER FA


11.12.2021, יום שבת בין השעות 9:00 ל-12:00 בבוקר בקיבוץ קדרים. * מספר המקומות מוגבל

במסגרת המפגש, נלמד, נחקור ונתרגל את 12 התנועות של הסדרה המפורסמת ובין לבין נשתה קצת תה, נכיר ונהנה.

דאו-יין תריסר התנועות/שיטות להזנת החיים, הינה סדרה מודרנית שנוצרה בשנות ה-70, ע"י פרופסור ג'אנג גואנגדה.
סדרה זו כוללת בתוכה תרגילים העוזרים להרמן את הגוף, לאזן את חמשת איכויות הצ'י, המרידיאנים והאיברים הפנימיים לפי המודל של הרפואה הסינית.

פרופסור ג'אנג גואנגדה נולד ב-1932, בן למשפחה של רופאים בעיר טאנג שאן, מחוז הביי, שבסין. בשנת 1955 הוא התחיל ללמוד באוניברסיטה לחינוך גופני והתקדם במשך השנים מסטודנט לפרופסור בכיר. אך בשנת 1972, הוא החל לסבול מיתר לחץ דם, מחלת לב כלילית ודלקת כבד. בשנת 1974, הוא אף אובחן על ידי מספר בתי חולים עם סרטן ריאות בנוסף למחלות הקודמות שלו. באותה תקופה הוא לקח על עצמו מחקר מעמיק של הרפואה הסינית המסורתיות, בפרט שיטות של תרגול דאו-יין (שם עתיק לצ'י-קונג). בהתבסס על העושר העצום הזה של ידע מסורתי, פרופסור ג'אנג פיתח סגנון חדש בו הוא שילב שיטות דאו-יין שונות עם פעילות גופנית וטיפוח מנטלי. כך הוא הצליח להתגבר על מחלתו והציע תקווה לאלפים רבים של חולים. שיטת הצ'י-קונג הרפואי שלו הוכרה רשמית על ידי משרד הבריאות הסיני. בשנת 1996 שולבה השיטה שלו בתוכנית ממשלתית לקידום הבריאות.

עלות המפגש למנויים באתר / במנזר הצ'י-קונג: 120 ₪
עלות למשתתפים חיצונים: 180 ₪

* לנרשמים שאינם מתרגלים קבועים של מנזר הצ'י-קונג, תוענק גישה לתקופה של חודש לאחר הסדנה, לצפייה בסרטוני ההדרכה של סדרה זו. ניתן לקבל גישה מרגע ביצוע התשלום. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לי הודעה למספר 054-5962233 לאחר ביצוע התשלום ואשלח לכם את הסיסמה בכדי שתוכלו לצפות בשיעורים.

עלות הסדנה - 180 ש"ח

עלות הסדנה למנויים באתר ולמתרגלים במנזר הצ'י-קונג: 120 ש"ח

צפו בסדרה המלאה בליווי מוזיקה סינית
(מומלץ לצפות על מסך גדול)