שמי אריאל חודורקובסקי, נשוי ואב לשלושה ומתגורר בקיבוץ קדרים שבגליל.
במקצועי אני מטפל מוסמך ברפואה סינית ומורה לצ'י-קונג ואומנויות הלחימה הסיניות. בוגר לימודי רפואה סינית בארץ ולימודי המשך בביה"ח האוניברסיטאי לרפואה סינית מסורתית, בעיר צ'נגדו שבסין.

במסגרת לימודי בסין, זכיתי ללמוד באופן אישי אצל פרופסור פאנג שיאן שו הנודע, מומחה לרפואה פנימית וכן אצל רופאים נוספים בביה"ח. כמו כן, במשך השנים עברתי השתלמויות והכשרות מעמיקות נוספות ואף הדרכתי והרצאתי בקורסים במגוון תחומים של הרפואה הסינית. 

כיום אני מטפל בקליניקה בקיבוץ קדרים ובחיפה, אני מתמקצע במגוון רחב של בעיות רפואיות, אך בעיקר בוויסות מצבים רגשיים שונים ומצבי דחק באמצעות כלי הטיפול הסיניים - דיקור סיני, צמחי מרפא סינים, תנועה ונשימה ועוד.

החשיפה הראשונה שלי לאומנויות לחימה הייתה בסביבות גיל 7, במשך השנים התאמנתי בסגנונות שונים כגון טא קוואן דו, קארטה ואיגרוף תאילנד. בשנת 1998/99 פגשתי את המורה שלי סיפו אלדן פרידמן. משנת 2009 ועד היום אני מלמד באופן פרטני וקבוצתי. כמו כן, אני בוגר קורס מדריכי אומנויות לחימה ממכון וינגייט.

מאז ומתמיד נמשכתי לפילוסופיה ולתרבות של המזרח, מלימוד אומנויות לחימה ועד ללימוד הרפואה הסינית. 
כיום לאחר שנים רבות של תרגול, לימוד וטיפול אני מבין איך שתי עולמות אילו בהם נכחתי רוב חיי, השתלבו יחדיו כשתי וערב.

כיום, אני שואף לקחת את כל מה שלמדתי במשך השנים מעולם התנועה, הלחימה והרפואה הסינית ולשלבם ביחד עבור תלמידי ומטופליי כדרך חיים עוצמתית לשינוי, התפתחות וריפוי עצמי.


הסגנונות העיקריים שאני מלמד:
צ'י-קונג ומדיטציה - qigong & meditation
טאי ג'י צ'ואן - tai ji quan
בא גואה ז'אנג - ba gua zhang
שינג אי צ'ואן - xing yi quan
קונג-פו - mizhongluohan
 

כל הזכויות שמורות לאריאל חודורקובסקי - 2020.
אין להעתיק, להפיץ, לשכפל או לשתף את הסרטונים והמאמרים באתר ללא רשות.

אין