אשמח לקבל המלצות ולפרסם באתר

נשלח אלי למייל, תודה

עמית:
אריאל, כמורה ומטפל בעל 20 שנה ניסיון בגונג פו וטיפול ברפואה סינית, מצליח לגעת בנסתר ובמקומות העמוקים ביותר בנפשו של המתאמן/מטופל, מעטים המורים המחפשים את העומקים הללו, מעטים עוד יותר אלה היודעים להכווין את התלמיד כך שיוכל להרגיש אותם.
היכולת להתאים את התנועות, את אופי התרגול של האומניות הסיניות השונות לצורכיו ורצונותיו של התלמיד הן יוצאות מהכלל, מהרמה הפרקטית, לחימתית ושיפור יכולות תנועתיות, לרמות הגבוהות יותר, עבודה רגשית דרך תרגול תנועתי, לאריאל והכלי שבידו, האומניות הסיניות, יש מגוון אינסופי של צורות תרגול, שהמיוחד בהן הוא המניפולציות הרגשיות והכנסת כוונה פנימית לתוך כל תנועה, אריאל מלמד אותך מיום א לתרגל תנועות הרבה מעבר לצורה המכנית שלהן, אלה עבודה רגשית דרך תרגול תנועתי, ככל שאתה מתרכך מבפנים, כך התנועה מתרככת מבחוץ ושאתה מתרכך מבחוץ-אתה מתרכך מבפנים, אריאל כמנצח על תזמורת, יודע ל"לתפור" את התנועות בהתאמה מושלמת לתלמיד, כך שיעזרו לו בתהליך ההתפתחות האישית, יצירת דיאלוג פנימי בעזרת תנועה, החלמה מכאבים, הרפייה, שקט, כל שיעור מרגיש כמפגש עם פסיכולוג, פסיכולוג שמשתמש במסורות סיניות של אלפי שנים על מנת ללוות אותך בתהליך האישי שלך.
ממליץ בחום ורואה זו כזכות לבלות זמן בחלקו.

מיכאלה:
שעורי הזום מצויינים עבורי.
1. יעילים, היות וחוסכים זמן הגעה וחזרה מהשעור.
2. נוחים ומתאימים לי, בימים של מזג אוויר קיצוני, גשמים עזים ושטפונות, וטמפרטורות גבוהות.
3. גמישות בגישה לזום, מבחינת המקום בו אני נימצאת. (מחשב, נייד, אייפד, פנים או חוץ לבית)
4. נישמר היחס האישי לכל פניה, בתחילת, השעור, במהלך, ובסוף השיעור.

הסרטונים מצויינים בשבילי :
1. מאפשרים לי גמישות בנגישות: מבחינת זמן, ומקום.
2. אפשרות של חזרתיות על אותו סירטון, במידת הצורך והרצון.

ערן:
מניסיוני האישי, האומנויות הסיניות תרמו לי רבות והשפיעו באופן משמעותי על חיי, אך עם חוסר הזמן שמגיע עם השגרה מצאתי את עצמי מתאמן פחות ופחות.
סרטוני ההדרכה של אריאל בנייגונג אונליין מתאימים לי בדיוק לצורך הזה, הם קצרים וממוקדים ומעבירים את המסר בצורה ברורה. ניתן להתאמן ביחד איתם ולקבל את המוטיבציה והחומר לאימון עצמי. זה מאפשר את האימון והלמידה בכל זמן פנוי שניתן למצוא ביום ולהתקדם בקצב האישי שלי.
השיעורים המתוקשבים מהווים מסגרת יותר מסודרת ללמידה, המאפשרת קבלת פידבק, אינטראקציה אישית ושאלת שאלות. כמו כן, העבודה בקבוצה מהנה ומעצימה את חוויית האימון.
מהחוויה האישית שלי אני מרגיש שהפלטפורמה הזו עוזרת לי מאוד לשמר את הלמידה והאימון בשיפור היכולת התנועתית, התחושה שמלווה אותי ביומיום וההעמקה בהבנת האומנות. ממליץ בחום!

אריאל:
כותב משהו על תרגול שינג אי שהתחלתי לפני כ 3 חודשים עם אריאל. פעם בשבוע, מפגש אחד על אחד, שעה של עושר, שעה שאט אט מתבהרת לי האיכות המורכבת שבה. בבסיס יש את התרגול עצמו, רצף התנועות אשר משיעור לשיעור אנחנו מוסיפים לו קטעים חדשים ומשכללים את הקודמים. במהלך של דקות ספורות אני פוגש את ההבדל בעיסוק בין תנועה שנלמדה, תורגלה והחלה להיטמע אשר ההתבוננות בה בתרגול כבר מעודנת יותר, שקטה, פנימית, הולכת ומתרחבת דרך אינספור פרטים בתקווה שבסוף הכל יותך ויתחבר והתנועה פשוט תהיה, לבין תנועה חדשה שהגוף נאבק והבין, לזכור הכל ממוקד לאתגר המתסכל של הביצוע הנכון.
כך גם השיעור עצמו, התנועה שביננו, התנועה בין הלימוד והתרגול הגופניים, מיקום האיברים במרחב, דיוק המנחים, המקצב, היציבה, האפליקציה בלחימה, צוללים לרגע לכל אלו ואז עוזבים משחררים מתרככים, מרחיבים קצת את הדעת ואת הלב. וכך שוב ושוב, פעימות של תנועה שאריאל יודע להיות בהן קרוב ורחוק על פי הצורך, ללמד מניסיונו הרב ולחקור ביחד, לדעת ולא לדעת.
המפגש שלנו מרגיש כמו יצירה משותפת והחוויה נפלאה וקשה לתיאור. צריך להיות ולהרגיש.

אילנה:
׳בקצרה׳ על קסם ותחושות שכובשות לכל החיים ???
הצלחתי לרשום כמה משפטים צנועים, מעבר לחומות שהמילים בונות לי...פיסת טקסט. וזה מעט מדי, פשוט מדי... תמיד זה יהיה כך... 
ברור לך שזהו המורה והמקום, מהשיעור הראשון.
אריאל מביא אל התלמידים שלו את עולם אומנויות הלחימה במקצועיות, במסירות, עם אין סוף הקשבה ודינמיות.
כל שיעור הוא חוויה, עם אווירה טובה שמאפשרת לכל תלמיד להשתלב וללמוד. עוד טכניקה, עוד תנועה, עוד שיטה חדשה... תמיד לומדים משהו מרתק בשיעורים.
קונגפו בכלל כולל בתוכו היסטוריה של אלפי שנה, פילוסופיה מעצימה, חכמת חיים ודרך התפתחות אישית, אותם אריאל בתור מורה משלב אל תוך האימונים עם התלמידים. תמיד! עם חיוך ואיכפתיות.
עם התמדה, התלמיד מתחזק נפשית וגופנית ומפתח יכולות פנימיות שמלוות ותומכות בו בכל רגע ותחום בחיים...ההשקעה הכי טובה בך ובאנשים היקרים לך.

 

מירי:
אריאל יקר,
כמתרגלת חדשה יחסית, רוצה לתת לך משוב, הן על הייחודיות שלך כמורה מעמיק, רב ידע, סבלני, מסור ובעל יכולת להעביר את עקרונות השיטה והתרגול, הן פיזית והן פילוסופית, בעומק ובפשטות כאחד. אך בייחוד רוצה להודות לך על שהקמת וייסדת בתקופת הסגר את "המנזר" הצ'י קונגי הזומי, [אולי הראשון בעולם???], ביצירתיות והעזה, להענות לצרכי השעה, ובכך גרמת לי, את הלא יאומן, מבחינתי, להקיץ ב06.00 בבוקר באופן רציף!!! 
וזה אך ורק בשל איכות השיעורים שלך, ומשמעותם לגוף , לנפש ולמחשבה, שהשפעתם מרוממת את רוחי,מצלילה את מחשבתי, ומרגיעה אותי באופן כללי.
תודות אינספור