במשך השנים הצלחתי לעזור למאות מטופלים לשפר את איכות חייהם, להרגיש טוב יותר, להפחית ואף לרפא את התסמינים שלהם. מבעיות שונות של כאב ועד למחלות פנימיות, רגשיות ועוריות ואפילו במקרים טרום ניתוחיים שהצלחנו למנוע. 
אני מודה לכל המטופלים שהתמסרו לטיפול ושלקחו אחריות על הבריאות שלהם ובחרו בי כמטפל לעבור איתם את תהליך הריפוי.

מצורפים מספר חוויות והמלצות ממטופלים להתרשמותכם.

לימור - אורטיקריה 12/09/2009

הגעתי לאריאל לאחר שגילו אצלי את מחלת האורטיקריה , המלווה בתופעת גרד ונפיחויות בכל חלקי הגוף, דבר שתקף אותי כמעט מידי יום, והשפיע על מהלך התקין של היום. אחרי סדרת בדיקות רציפה בבית החולים רמב"ם במחלקת העור, הבנתי שאין פיתרון והרופאים לא היה להם הסבר למחלה וגם לא פיתרון חוץ מכדורים שמרגיעים את התופעות. ממש במקרה (למרות שאינני מאמינה במקריות, הכל מלמעלה) דרך קרוב משפחה הגעתי לאריאל , שלאחר שיחת טלפונית הבנתי , מן תחושה פנימית שזה האיש שיעזור לי. התחלנו עם סדרת טיפול דיקור ועיקר הטיפול היה צמחי מרפא במשך 3 חודשים פלוס מינוס, התופעה פשוט הלכה והתמעטה, היום אני חודשיים אחרי הטיפול ואני יכולה להגיד בוודאות שהמחלה מאחורי. אריאל אדם מקצועי,אמין,משדר רוגע אופטימיות,לאורך כל הטיפול התקשר רבות והתעניין ,ממש ליווה אותי בכל המהלך, מדהים!!! ממליצה בחום. אשמח לייעץ לכל המעוניין.

אילנה - קונג-פו וצ'יקונג 10/2017
 

ברור לך שזהו המורה והמקום, מהשעיור הראשון.
אריאל מביא אל התלמידים שלו את עולם אומנויות הלחימה במקצועיות, במסירות, עם אין סוף הקשבה ודינמיות.

כל שיעור הוא חוויה, עם אווירה טובה שמאפשרת לכל תלמיד להשתלב וללמוד. עוד טכניקה, עוד תנועה, עוד שיטה חדשה... תמיד לומדים משהו מרתק בשיעורים. 
קונגפו בכלל כולל בתוכו היסטוריה של אלפי שנה, פילוסופיה מעצימה, חכמת חיים ודרך התפתחות אישית, אותם אריאל בתור מורה משלב אל תוך האימונים עם התלמידים. תמיד! עם חיוך ואיכפתיות.


עם התמדה, התלמיד מתחזק נפשית וגופנית ומפתח יכולות פנימיות שמלוות ותומכות בו בכל רגע ותחום בחיים...ההשקעה הכי טובה בך ובאנשים היקרים לך.

אראלה - ויסות מערכת עיכול 12/2017
 

באתי למרפאת הדיקור של אריאל עם תחושה "שטוב אם לא יעזור לי לא יגרע" באתי עם מיחושים וותיקים שכבר הפכו להיות "שוכני ביתי" אצלי מזה שנים. אריאל לא השלה אותי בהבטחות "שיהיה בסדר". אמרנו שנתקדם משבוע לשבוע ונראה. להפתעתי התחילו די מהר סימני ברכה והטבה בקשת של נושאים שכבר אמרתי נואש בהם. נהנתי מטיפול רגיש אמין מדויק של איש מיוחד מקצועי וצנוע. אין ספק שבפעם הבאה כשאזדקק לעזרה וטיפול אני אחזור אליך אריאל. תודה ענקית !


אריאל מורן - אומנויות לחימה 27.10.19

כותב משהו על תרגול xing yi שהתחלתי לפני כ 3 חודשים עם אריאל. פעם בשבוע, מפגש אחד על אחד, שעה של עושר, שעה שאט אט מתבהרת לי האיכות המורכבת שבה. בבסיס יש את התרגול עצמו, רצף התנועות אשר משיעור לשיעור אנחנו מוסיפים לו קטעים חדשים ומשכללים את הקודמים. במהלך של דקות ספורות אני פוגש את ההבדל בעיסוק בין תנועה שנלמדה, תורגלה והחלה להיטמע אשר ההתבוננות בה בתרגול כבר מעודנת יותר, שקטה, פנימית, הולכת ומתרחבת דרך אינספור פרטים בתקווה שבסוף הכל יותך ויתחבר והתנועה פשוט תהיה, לבין תנועה חדשה שהגוף נאבק והבין, לזכור הכל ממוקד לאתגר המתסכל של הביצוע הנכון.
כך גם השיעור עצמו, התנועה שביננו, התנועה בין הלימוד והתרגול הגופניים, מיקום האיברים במרחב, דיוק המנחים, המקצב, היציבה, האפליקציה בלחימה, צוללים לרגע לכל אלו ואז עוזבים משחררים מתרככים, מרחיבים קצת את הדעת ואת הלב. וכך שוב ושוב, פעימות של תנועה שאריאל יודע להיות בהן קרוב ורחוק על פי הצורך, ללמד מניסיונו הרב ולחקור ביחד, לדעת ולא לדעת.
המפגש שלנו מרגיש כמו יצירה משותפת והחוויה נפלאה וקשה לתיאור. צריך להיות ולהרגיש.

שרון סדן - נזלת אלרגית 16/07/2010

הגעתי לקליניקה בעקבות התקפי אלרגיה רבים וחזקים. הכדורים שהייתי לוקחת לאלרגיה הפסיקו להשפיע וההתקפים רק נהיו יותר ויותר תכופים וחזקים. האלרגיה ממש הפריעה לי בחיי היומיום וגרמה לי סבל רב. לאחר תקופה של דיקור וטיפול בעזרת פורמולות צמחים המצב השתפר פלאים!!! היום אני לקראת סוף הטיפול ומרגישה נפלא! אין לי מילים להודות לאריאל על המסירות, הרצינות והיחס המקסים. הוא עשה הכל כדי שאני ארגיש טוב יותר, התעניין כל הזמן במצבי ותמיד היה זמין לשאלות והתייעצויות. בזכות ההשקעה שלו בטיפול, איכות החיים שלי השתפרה מאוד! אני ממליצה בחום על הקליניקה, ואשמח לספר יותר לכל מי שמעוניין.

מירי הלוי - כאב בשכמה 7/25/2017
 

אריאל המדהים
​כמה כיף שמצאתי לי מטפל מדהים כמוך לכל החיים. עכשיו אני סמוכה ובטוחה שיש לי תמיד לפנות בכל בעיה רפואית שאתקל בה בהמשך. 
תודה על שני סדרות טיפולים שטיפלת בי. 
פתרת לי בעיה של שנים רבות בגב אחרי שטופלתי אצל מספר מטפלים ללא הצלחה-אתה מצאת את הפיתרון וזהו נעלמה הבעיה כלא היתה. הידע והבקיאות שלך ברפואה הסינית, אהבת המקצוע, המסירות והאנרגיה שלך הם לא דבר שמובן מאליו. 
ממליצה עליך בחום רב וממתינה כבר לטיפול הבא.

גילה (שם בדוי) - שחיקת סחוס ביד 12/2017
 

אחרי תקופה ארוכה של כאבים כרוניים והידיעה שרק ניתוח יסייע, החלטתי לפתוח צוהר לעולם הרפואה הסינית ולתת גם לעולם הזה סיכוי בריפוי מה שהוגדר על ידי הרופאים הקונבנציונליים כשחיקה של העצם בכפות הידיים. עד אותו רגע רפואה סינית הסתכמה עבורי במשחת פלאים ובתה מרפא.

אריאל היה הבחירה הטבעית - אדם מדהים המקרין מתוכו לסביבתו ובעל נסיון רב במקצוע. החלטתי שאני הולכת עד הסוף עם הטיפול ומתחייבת לכולו. לפגישה הראשונה ואולי גם לשניה הגעתי סקפטית. הרגשתי שניסיתי הכל ולא הבנתי איך כמה מחטים יוכלו לעשות שינוי. המשכתי לבוא בתדירות נמוכה יחסית, אחת לשבוע, אבל במסירות. התוצאה הגיעה החל מהמפגש השלישי. הכאב הכרוני התחלף לכאב נקודתי ותדירות הופעתו פחתה עם הזמן. הדלקת נעלמה כלא היתה והמגבלה היומיומית בתפקוד בכפות הידיים פשוט נוצחה.

ההתמדה השתלמה. אחרי תקופה של כשלושה חודשים של טיפול משולב - דיקור במחטים, שימוש בתמציות צמחים, עיסוי וטייפינג - עוצמת הכאב ותדירות הופעתו כמעט ואינם. חשוב לציין כי הטיפול אינו נקודתי במקום הכואב אלא מעמיק ומנסה להגיע לשורש הבעיה.

וכאן מגיעה המסקנה - הרפואה הסינית כמו כל דבר טוב אינה מספקת פתרון בזק מיידי. ההתמדה והעקביות הם מאבני היסוד של הסינים וכמטופלת הרגשתי חובה לעשות לפחות את זה.

תודה אריאל על מי שאתה, על מה שאתה ועל הנתינה ללא גבולות שלך.

מרים - מחלת הנשיקה 6/07/2009

שלום רב!
אני בת 26. לפני להגיע לאריאל עברתי המון רופאים ובדיקות. למשך כמה שנים סבלתי מכאבי ראש ממש חזקים,סחרחורות, התקררויות, עייפות וכל התסמינים הנוספים שלא אמורות להרגיש בחורות בגיל 26.
אצל אריאל עברתי טיפול בצמחים ובמקביל בדיקורים (זה לא מפחיד ולא כואב בכלל!:). כבר בשבוע השני הרגשתי שיפור דרסטי! עכשיו , כאשר סיימתי את סידרת הטיפולים, אני בריאה לחלוטין, ללא כאבי ראש, ללא עייפות, חיה חיים מלאי שמחה, אטראקציות ובריאות!!!!!

סופי - גנגליון - 8/08/2016
 

הגעתי למרפאה עם גנגליון ביד ימין שנוצר עקב עבודה מאומצת של יד (ציור) ועם חוות דעת של האורתופד שהשלב הבא זה ניתוח. מאוד לא אהבתי את הרעיון והחלטתי לעשות טיפול ברפואה סינית.

 

במשך הטיפול של כ-3 חודשים (12 טיפולים) היות תקופות שהמצב השתפר כאשר הגנגליון כמעט נעלם ולא כאב וגם היתה תקופה כאשר הוא גדל חזרה (לגודל של כ-3 ס״מ קוטר וגובה של כ- 2ס״מ), אבל הכאבים הלכו והפחיתו. בעקרון זה מה שהפריעה הכי הרבה - הכאבים. לקראת סוף טיפול הגנגליון היה עדיין קיים מופחת בגודל וכאבים נעלמו. היתי צריכה להמשיך במעקב אצל אורתופד. 

 

אבל במשך כשבועיים אחרים סיום טיפול במרפאה הוא פשוט נעלם. כיום אחרי כחצי שנה אחרי סיום הטיפול אני לא חשה שום כאבים באיזור. לפעמים, אחרי עבודה מעומצת של היד יש רגישות במקום ואז אני פשוט משתמשת בתחבושת כותנה של ספורטאים שמחזיקה את המקום קצת וזה עובר....

 

סוף סיפור  

המון תודות לכל צוות המרפאה,

על יחס אישי ביותר, על טיפול מוצלח ועל שמירת קשר גם לאחר ביום הטיפול.


עמית רוגובין - אומנויות לחימה  27/10/19

 אריאל, כמורה ומטפל בעל 20 שנה ניסיון בגונג פו וטיפול ברפואה סינית, מצליח לגעת בנסתר ובמקומות העמוקים ביותר בנפשו של המתאמן/מטופל, מעטים המורים המחפשים את העומקים הללו, מעטים עוד יותר אלה היודעים להכווין את התלמיד כך שיוכל להרגיש אותם.
היכולת להתאים את התנועות, את אופי התרגול של האומניות הסיניות השונות לצורכיו ורצונותיו של התלמיד הן יוצאות מהכלל, מהרמה הפרקטית, לחימתית ושיפור יכולות תנועתיות, לרמות הגבוהות יותר, עבודה רגשית דרך תרגול תנועתי, לאריאל והכלי שבידו, האומניות הסיניות, יש מגוון אינסופי של צורות תרגול, שהמיוחד בהן הוא המניפולציות הרגשיות והכנסת כוונה פנימית לתוך כל תנועה, אריאל מלמד אותך מיום א לתרגל תנועות הרבה מעבר לצורה המכנית שלהן, אלה עבודה רגשית דרך תרגול תנועתי, ככל שאתה מתרכך מבפנים, כך התנועה מתרככת מבחוץ ושאתה מתרכך מבחוץ-אתה מתרכך מבפנים, אריאל כמנצח על תזמורת, יודע ל"לתפור" את התנועות בהתאמה מושלמת לתלמיד, כך שיעזרו לו בתהליך ההתפתחות האישית, יצירת דיאלוג פנימי בעזרת תנועה, החלמה מכאבים, הרפייה, שקט, כל שיעור מרגיש כמפגש עם פסיכולוג, פסיכולוג שמשתמש במסורות סיניות של אלפי שנים על מנת ללוות אותך בתהליך האישי שלך.
ממליץ בחום ורואה זו כזכות לבלות זמן בחלקו.

כל הזכויות שמורות לאריאל חודורקובסקי - 2020.
אין להעתיק, להפיץ, לשכפל או לשתף את הסרטונים והמאמרים באתר ללא רשות.

אין