ברוכים הבאים,

שמי אריאל חודורקובסקי, נשוי ואב לשלושה ומתגורר בקיבוץ קדרים שבגליל.

במקצועי אני מטפל מוסמך ברפואה סינית ומורה לצ'י-קונג ואומנויות הלחימה הסיניות.
בוגר לימודי רפואה סינית בארץ ולימודי המשך בביה"ח האוניברסיטאי לרפואה סינית מסורתית,
בעיר צ'נגדו שבסין.


במסגרת לימודי בסין, זכיתי ללמוד באופן אישי אצל פרופסור פאנג שיאן שו הנודע, מומחה לרפואה פנימית וכן אצל רופאים נוספים בביה"ח. כמו כן, במשך השנים עברתי השתלמויות והכשרות מעמיקות נוספות ואף הדרכתי והרציתי בקורסים במגוון תחומים של הרפואה הסינית. 

בשנת 2009, הקמתי יחד עם תום רוטנברג את מרכז "רפואה סינית בקהילה" - מרכז מוביל לטיפול בכאב שבחיפה, אחת המרפאות הגדולות והפעילות ביותר בארץ, בה בוצעו משנת 2009 ועד 2017 עשרות אלפי טיפולים. מודל הטיפול היחודי של המרפאה פורסם באחד המגזינים המוכרים ביותר לרפואה סינית באנגליה - The Journal of Chinese Medicine. המרפאה אף זכתה במקום ראשון בתחרות ארצית - 'קליניקה עובדת'.


כיום אני מטפל בקליניקה בקיבוץ קדרים ובחיפה. אני מתמקצע במגוון רחב של בעיות רפואיות, אך בעיקר בוויסות מצבים רגשיים ומצבי דחק באמצעות כלי הטיפול הסיניים - דיקור סיני, צמחי מרפא סינים, צ'י-קונג, מדיטציה ועוד.

לאומנויות לחימה נחשפתי לראשונה לערך בגיל 7. במשך השנים התאמנתי בסגנונות שונים כגון טא קוואן דו, קארטה ואיגרוף תאילנדי. בשנת 1998 התחלתי להתאמן תחת מורי, סיפו אלדן פרידמן, מורה מסורתי לאומנויות הלחימה הסיניות וצ'י-קונג, ובשנת 2009 התחלתי את דרכי כמורה מן המניין, לאחר סיום קורס מדריכי אומנויות לחימה.

מאז ומתמיד נמשכתי לפילוסופיה ולתרבות של המזרח, מלימוד אומנויות לחימה ועד ללימוד הרפואה הסינית. כיום לאחר שנים רבות של תרגול, לימוד וטיפול אני מבין איך שני עולמות אלו, בהם נכחתי כל חיי, משתלבים יחדיו כשתי וערב.
בחזוני אני שואף לקחת את כל מה שלמדתי במשך השנים מעולם התנועה, הלחימה והרפואה ולשלבם ביחד עבור תלמידי ומטופליי כדרך חיים עוצמתית לשינוי, התפתחות וריפוי עצמי.

אני מזמין אתכם להצטרף למנזר הצ'י-קונג ולשיעורים הפרונטאליים שאני מעביר בקדרים ואף לעקוב אחרי התכנים שאני מעלה ברשתות החברתיות.

מוזמנים ליצור עמי קשר בנוגע לכל שאלה.

WhatsApp%2520Image%25202021-05-07%2520at%252014_edited.png